Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Pelechvak Kostička veľkosť XS

.. keď už si pániček pohodlne sadol, je čas dopriať pohodlíčko aj Vášmu najlepšiemu priateľovi. S pelechvakom SakyPaky je naviac na prvý pohľad jasné, čie toto miesto je. Pelechvak je prakticky riešený svojim snímateľným vrchým obalom, ktorý je možné prať

Vaša cena 86 EUR

Popis produktu

Pelechvaky SakyPaky sú praktické, dvojvrstvové vaky pre psov.
Vrchný abal je nepremokavý, snímateľný a prateľný. Čo je veľmi praktické a hygienické pre pelechy pre psov b bytoch a vnútri domu. Vrchný obal vaku je z odolného polyesterového materiálu v tlačenom designu režnej látky. Materiál je pôvodom z ČR. Obal je uzatvárateľný zipsom. Vnútorná časť vaku je zhotovená z kvalitnej, pevnej, plstenej podšívky, ktorá je naplnená certifikovanou a zdravotne nezávadnou EPS náplňou. Na prednej strane pelechvaku je možné priobjednať menovku s vlastným textom.
 

Technická špecifikácia

Materiál: Vzorovaná látka -
možné prať v práčke na 30° Nechlórujte a nepoužívajte čističe škvŕn s obsahom chlóru. Prenechajte odborníkovi!Výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Škvrny neodstraňovať organickými rozpúšťadlami.Výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné.

icon-warnNevhodné pre deti do 3 rokov
Hmotnosť: kg - 1,3Nosnosť: kg - 50Objem náplne: l - 50

Dále doporučujeme

Originálna menovka pre pelechvak Kostička

Originálna menovka pre pelechvak Kostička

19 EURKaždý pes je zvyknutý si označiť svoje teritórium. Nazabúdajte na to a označte mu jeho pelechvak. Sú na to predsa od prírody zvyknutí! Požadovaný text napíšte pri Vašej objednávke do poznámky.

Komentáre (0)

Zobrazené komentáre k výrobku Pelechvak Kostička veľkosť XS
Vložiť nový komentár
Vaše menoE-mail
Komentár
Komentáre slúžia ku zverejneniu vášho názoru na konkrétny produkt...