Sedací vak Klííídek LUX s taburetom

  • Doprava ZADARMO
  • Lacno ale IN
  • [AR] Rozšírená realita
-5 %Sedací vak Klííídek LUX s taburetom
Vyskúšajte vak priamo vo vašom interiériVyskúšať

Sedací vak Klííídek LUX v sete s taburetom znie ako skvelý spôsob, ako si vytvoriť relaxačný a pohodlný kútik pre odpočinok. Vďaka tomuto vymazlenému setu si môžete skvele pretiahnuť nohy a užiť si maximálne pohodlie. Úplný popis

  • dĺžka105 cm
  • šírka85 cm
  • výška70 cm
Ušijeme pre vás do týždňaTovar nie je na sklade. Po objednávke ho pre Vás ušijeme a expedujeme od 3 do 5-tich dní.
353 EUR335 EUR

Nevybrali ste si z ponúkaných vakov?

nevadí, urobíme vám vak priamo na mieru

Nezáväzný dopyt
vak na mieru

Viac o tomto mäkkom sedení

Vak aj taburet sú riešené ako dvojvrstvový s odnímateľným a prateľným poťahom ponúkajú vysokú kvalitu a jednoduchú údržbu. Vysoko kvalitná španielska poťahová látka má odolnú protišpinivú úpravu a samotné vrece je pevné vďaka dvojitým švom, čo zaručuje dlhú životnosť. Vnútorný vak je potom vyrobený z pevnej netkanej textílie.

Vnútro vreca je vyplnené certifikovanými EPS guličkami, ktoré je možné kedykoľvek doplniť otvorením plniaceho otvoru. Tento otvor je zabezpečený dvojitým zipsom a skrytým jazdcom, aby sa predišlo nechcenému otvoreniu, najmä ak sú deti v blízkosti. Samotná výplň EPS je potravinárskej kvality, zdravotne nezávadná a certifikovaná. Guličky sú dostatočne husté a malé, aby udržali pohodlný tvar sedacieho vreca a predišli rýchlemu zhutneniu. Pri registrácii v našom e-shope, môžete v budúcnosti dokúpiť náplne EPS za výhodnejšie ceny.

Pokiaľ nemáte čas alebo chuť starať sa o údržbu vreca, ponúkame možnosť odoslať ho k nám na servis. Vak vám starostlivo vyčistíme mokrým spôsobom, doplníme výplň a vrátime ho vám ako nový. Celé vrece Klííídek je vyrábané výhradne z certifikovaných materiálov a prechádza náročnou viacstupňovou kontrolou počas výroby.

Vak a taburet je možné v sete aj farebne kombinovať. V tom prípade nás prosím kontaktujte a dohodneme sa spoločne

Dôležité informácie

Materiál:Polyester
Hmotnosť:5,5 + 1 kg
Nosnosť:120 kg
Objem náplne:365 + 50 l
  • Možné prať v práčke
Nevhodné pre deti do 3 rokov

Napíšte nám k tomuto mäkkému sedeniu komentár

Více než 30letá tradice naší dílny

Nový život pre staré vaky